Sekmadienis

2020 Rugpjūčio 09

Nuotr. Meilės sparnai Nuotr. Meilės sparnai

Meilės sparnai

2010
Rozamunde Pilcher: Flugel der LiebeRomantinė drama
Rež.: Dieter Kehler.
Vaid.: Florentine Lahme, Marcus Grusser, Monika Peitsch, Olivia Pascal, Hartmut Schreier, Peter Nitzsche, Stephen Bent ir kiti.
Šalis: Vokietija.

Ornitologė Mija Kempbel perima savo tėvo profesoriaus sakalų veisimo ūkį. Pripažintas mokslininkas dingo, išėjęs į vieną iš savo paukščių stebėjimo žygių. Mija labai išgyvena dėl tėvo netekties ir tvirtai apsisprendžia įgyvendinti jo gyvenimo svajonę ir visą savo valdomą žemę atiduoti gamtos rezervatui.
Tačiau paaiškėja, kad ji ne vienintelė šios žemės paveldėtoja – pusė sklypo priklauso  geriausio profesoriaus draugo sūnui Džeikui Silveriui.  Aistringas pilotas Džeikas nori pakrantėje įrengti modernią malūnsparnių bazę netoliese esančiai naftos platformai. Tai, žinoma visiškai nesiderina su Mijos planais. Beieškodami abiems priimtinos išeities, paveldėtojai netrunka pajusti, kad jiems rūpi ne tik bendras palikimas. Jie tampa įsimylėjėlių pora.
Tačiau artimiausias dingusiojo profesoriaus bendradarbis Alanas Raideris paslapčia kuria ir įgyvendina planą, kuris tampa didžiuliu Mijos ir Džeiko meilės išbandymu.
 

DalintisAtgal