Ketvirtadienis

2020 Balandžio 09

  • 01:30Korona królów
    01:30
    Korona królów
    VASYL VASYLYK, DAGMARA BRYZEK, ZBIGNIEW SUSZYŃSKI, ANTONI SAŁAJ, SZYMON KOŁODZIEJ, IHOR ARONOV, ANDRZEJ MUSIAŁ, KAROL POCHEĆ, NATALIA LESZ, GABRIELA CAŁUN
  • 02:00Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi
    02:00
    Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi
  • 02:20Zwierzaki Czytaki
    02:20
    Zwierzaki Czytaki
  • 02:35Figu Migu
    02:35
    Figu Migu
  • 02:45Maurycy i Hawranek
    02:45
    Maurycy i Hawranek
  • 03:00Wiadomości 19.30
    03:00
    Wiadomości 19.30
    Codzienny serwis informacyjny.
  • 03:30Sport
    03:30
    Sport
  • 03:35O mnie się nie martw
    03:35
    O mnie się nie martw
    Aleksandra Adamska, Hanna Śleszyńska, Joanna Kurowska, Katarzyna Ankudowicz, Krzysztof Stelmaszyk, Maja Kwaśny, Marcin Korcz, Oliwia Dąbrowska, Karolina Bacia, Mateusz Bieryt
  • 04:20Historia jednego obrazu
    04:20
    Historia jednego obrazu
  • 04:30Barwy szczęścia
    04:30
    Barwy szczęścia
    Ewa Ziętek, Konrad Skolimowski, Marek Siudym, Krzysztof Kiersznowski, Arkadiusz Nader, Paweł Koślik, Ewa Serwa, Jakub Wieczorek, Hubert Wiatrowski, Antoni Sokólski
  • 05:00ALARM!
    05:00
    ALARM!
  • 05:15Dziennik Regionów
    05:15
    Dziennik Regionów
  • 05:40Dom nad rozlewiskiem
    05:40
    Dom nad rozlewiskiem
    Piotr Dąbrowski, Joanna Drozda, Joanna Brodzik, Piotr Grabowski, Olga Frycz, Małgorzata Braunek, Agnieszka Mandat, Anna Czartoryska, Ewa Bakalarska, Jerzy Schejbal
  • 06:25Powroty
    06:25
    Powroty
  • 06:45Nożem i widelcem
    06:45
    Nożem i widelcem
    Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie... Daugiau
  • 06:55Focus on Poland
    06:55
    Focus on Poland
  • 07:20wojsko - polskie.pl
    07:20
    wojsko - polskie.pl
  • 07:45Zwierzaki Czytaki
    07:45
    Zwierzaki Czytaki
  • 08:00Figu Migu
    08:00
    Figu Migu
  • 08:15Hotel pod żyrafą i nosorożcem
    08:15
    Hotel pod żyrafą i nosorożcem
    Jolanta Fraszyńska, Rafał Królikowski, Maria Bitner, Maciej Musiał, Kalina Janusiak, Franciszek Pieczka, Milena Budrewicz, Artur Janusiak, Aleksander Kizińczuk, Kamil Miondlikowski
  • 09:00Pytanie na śniadanie
    09:00
    Pytanie na śniadanie
    Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej,... Daugiau
  • 12:05Zrób to ze smakiem
    12:05
    Zrób to ze smakiem
  • 12:35Barwy szczęścia
    12:35
    Barwy szczęścia
    Ewa Ziętek, Konrad Skolimowski, Marek Siudym, Krzysztof Kiersznowski, Arkadiusz Nader, Paweł Koślik, Ewa Serwa, Jakub Wieczorek, Hubert Wiatrowski, Antoni Sokólski
  • 13:05ROK 1920. Kalendarium
    13:05
    ROK 1920. Kalendarium
  • 13:15Wiadomości 12.00
    13:15
    Wiadomości 12.00
    Codzienny serwis informacyjny.
  • 13:30Magazyn z Ameryki
    13:30
    Magazyn z Ameryki
  • 13:50Filmoteka Małopolska
    13:50
    Filmoteka Małopolska
  • 14:35Muzyczna scena Halo Polonia
    14:35
    Muzyczna scena Halo Polonia
  • 14:55Drugie pokolenie
    14:55
    Drugie pokolenie
  • 15:20Młody Piłsudski
    15:20
    Młody Piłsudski
    Grzegorz Otrębski, Sebastian Cybulski, Marek Kalita, Ewa Wencel, Robert Czebotar, Filip Jacak, Philipp Mogilnitky, Jacek Mikołajczak, Marcin Pempuś, Waldemar Barwiński
  • 16:15Wiadomości 15.00
    16:15
    Wiadomości 15.00
  • 16:30Zakochaj się w Polsce
    16:30
    Zakochaj się w Polsce
  • 17:00Cafe piosenka
    17:00
    Cafe piosenka
  • 17:30Korona królów
    17:30
    Korona królów
    VASYL VASYLYK, DAGMARA BRYZEK, ZBIGNIEW SUSZYŃSKI, ANTONI SAŁAJ, SZYMON KOŁODZIEJ, IHOR ARONOV, ANDRZEJ MUSIAŁ, KAROL POCHEĆ, NATALIA LESZ, GABRIELA CAŁUN
  • 18:00Zwierzaki Czytaki
    18:00
    Zwierzaki Czytaki
  • 18:15Figu Migu
    18:15
    Figu Migu
  • 18:30Teleexpress
    18:30
    Teleexpress
    Piętnaście minut ekspresowej podróży przez najświeższe i najważniejsze informacje z kraju i ze świata. Wszystko z drobnym przymrużeniem oka.
  • 18:55Gra słów. Krzyżówka
    18:55
    Gra słów. Krzyżówka
  • 19:20Wileńskie palmy
    19:20
    Wileńskie palmy
  • 19:55Barwy szczęścia
    19:55
    Barwy szczęścia
    Ewa Ziętek, Konrad Skolimowski, Marek Siudym, Krzysztof Kiersznowski, Arkadiusz Nader, Paweł Koślik, Ewa Serwa, Jakub Wieczorek, Hubert Wiatrowski, Antoni Sokólski
  • 20:25Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi
    20:25
    Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi
  • 20:45Maurycy i Hawranek
    20:45
    Maurycy i Hawranek
  • 21:00Wiadomości 19.30
    21:00
    Wiadomości 19.30
    Codzienny serwis informacyjny.
  • 21:30Pogoda
    21:30
    Pogoda
  • 21:35Sport
    21:35
    Sport
  • 21:45O mnie się nie martw
    21:45
    O mnie się nie martw
    Aleksandra Adamska, Hanna Śleszyńska, Joanna Kurowska, Katarzyna Ankudowicz, Krzysztof Stelmaszyk, Maja Kwaśny, Marcin Korcz, Oliwia Dąbrowska, Karolina Bacia, Mateusz Bieryt
  • 22:35ALARM!
    22:35
    ALARM!
  • 23:00Dziennik Regionów
    23:00
    Dziennik Regionów
  • 23:25Dom nad rozlewiskiem
    23:25
    Dom nad rozlewiskiem
    Piotr Dąbrowski, Joanna Drozda, Joanna Brodzik, Piotr Grabowski, Olga Frycz, Małgorzata Braunek, Agnieszka Mandat, Anna Czartoryska, Ewa Bakalarska, Jerzy Schejbal
  • 00:15Focus on Poland
    00:15
    Focus on Poland
  • 00:30Opowieści Rodowiczów
    00:30
    Opowieści Rodowiczów
Pirmadienis, 2020 Kovo 30