Ketvirtadienis

2020 Balandžio 09

  • 01:40Korona królów
    01:40
    Korona królów
    VASYL VASYLYK, DAGMARA BRYZEK, ZBIGNIEW SUSZYŃSKI, ANTONI SAŁAJ, ALEKSANDER KALETA, ANDRZEJ MUSIAŁ, ŁUKASZ DĄBROWSKI, MAŁGORZATA KOZŁOWSKA, SZYMON OWCZAREK, GABRIELA CAŁUN
  • 02:05Magazyn z Wysp
    02:05
    Magazyn z Wysp
  • 02:25Przyjaciele Misia i Margolci
    02:25
    Przyjaciele Misia i Margolci
    Beata Wyrąbkiewicz, Tomasz Gęsikowski, Ewa Szlachcic, Zbigniew Waleryś, Tomasz Czaplarski, Katarzyna Młynarczyk, Konrad Czarkowski
  • 02:45Pomysłowy Dobromir
    02:45
    Pomysłowy Dobromir
    Animacinis serialas
  • 03:00Wiadomości 19.30
    03:00
    Wiadomości 19.30
    Codzienny serwis informacyjny.
  • 03:30Sport
    03:30
    Sport
  • 03:35Ojciec Mateusz
    03:35
    Ojciec Mateusz
    Artur Żmijewski, Kinga Preis, Aleksandra Górska, Eryk Lubos, Katarzyna Burakowska, Piotr Polk, Michał Piela, Bartłomiej Firlet, Rafał Cieszyński, Artur Pontek
  • 04:20Historia jednego obrazu
    04:20
    Historia jednego obrazu
  • 04:30Barwy szczęścia
    04:30
    Barwy szczęścia
    Wiktoria Gąsiewska, Aleksandra Godlewska, Maciej Marczewski, Karolina Porcari, Julia Bochenek, Agnieszka Mrozińska, Marek Molak, Stanisława Celińska, Rafał Maślak, Joanna Opozda
  • 04:55ALARM!
    04:55
    ALARM!
  • 05:15Dziennik Regionów
    05:15
    Dziennik Regionów
  • 05:40Dom nad rozlewiskiem
    05:40
    Dom nad rozlewiskiem
    Joanna Brodzik, Piotr Grabowski, Małgorzata Braunek, Ewa Bakalarska, Jerzy Schejbal, Agnieszka Mandat, Bartek Kasprzykowski, Krystian Wieczorek, Maciej Wierzbicki, Piotr Dąbrowski
  • 06:25Przystanek Zaolzie
    06:25
    Przystanek Zaolzie
  • 06:45Pod Tatrami
    06:45
    Pod Tatrami
  • 06:55Focus on Poland
    06:55
    Focus on Poland
  • 07:10Pożyteczni.pl
    07:10
    Pożyteczni.pl
  • 07:40Podwodne ABC
    07:40
    Podwodne ABC
  • 07:45Przyjaciele Misia i Margolci
    07:45
    Przyjaciele Misia i Margolci
    Beata Wyrąbkiewicz, Tomasz Gęsikowski, Ewa Szlachcic, Zbigniew Waleryś, Tomasz Czaplarski, Katarzyna Młynarczyk, Konrad Czarkowski
  • 08:15Hotel pod żyrafą i nosorożcem
    08:15
    Hotel pod żyrafą i nosorożcem
    Jolanta Fraszyńska, Rafał Królikowski, Maria Bitner, Maciej Musiał, Kalina Janusiak, Franciszek Pieczka, Tadeusz Wojtych, Katarzyna Jamróz, Tomasz Dedek, Artur Janusiak
  • 09:00Pytanie na śniadanie
    09:00
    Pytanie na śniadanie
    Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej,... Daugiau
  • 12:05Rączka gotuje
    12:05
    Rączka gotuje
  • 12:35Barwy szczęścia
    12:35
    Barwy szczęścia
    Wiktoria Gąsiewska, Aleksandra Godlewska, Maciej Marczewski, Karolina Porcari, Julia Bochenek, Agnieszka Mrozińska, Marek Molak, Stanisława Celińska, Rafał Maślak, Joanna Opozda
  • 13:15Wiadomości 12.00
    13:15
    Wiadomości 12.00
    Codzienny serwis informacyjny.
  • 13:30Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi
    13:30
    Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi
  • 13:50Podróże z historią
    13:50
    Podróże z historią
  • 14:25Dom nad rozlewiskiem
    14:25
    Dom nad rozlewiskiem
    Piotr Dąbrowski, Joanna Drozda, Joanna Brodzik, Piotr Grabowski, Olga Frycz, Małgorzata Braunek, Agnieszka Mandat, Anna Czartoryska, Ewa Bakalarska, Jerzy Schejbal
  • 15:20O mnie się nie martw
    15:20
    O mnie się nie martw
    Aleksandra Adamska, Hanna Śleszyńska, Joanna Kurowska, Katarzyna Ankudowicz, Krzysztof Stelmaszyk, Maja Kwaśny, Marcin Korcz, Oliwia Dąbrowska, Karolina Bacia, Mateusz Bieryt
  • 16:15Wiadomości 15.00
    16:15
    Wiadomości 15.00
  • 16:30Opowieści Rodowiczów
    16:30
    Opowieści Rodowiczów
  • 17:30Korona królów
    17:30
    Korona królów
    VASYL VASYLYK, DAGMARA BRYZEK, ZBIGNIEW SUSZYŃSKI, ANTONI SAŁAJ, ALEKSANDER KALETA, ANDRZEJ MUSIAŁ, ŁUKASZ DĄBROWSKI, MAŁGORZATA KOZŁOWSKA, SZYMON OWCZAREK, GABRIELA CAŁUN
  • 18:00Przyjaciele Misia i Margolci
    18:00
    Przyjaciele Misia i Margolci
    Beata Wyrąbkiewicz, Tomasz Gęsikowski, Ewa Szlachcic, Zbigniew Waleryś, Tomasz Czaplarski, Katarzyna Młynarczyk, Konrad Czarkowski
  • 18:30Teleexpress
    18:30
    Teleexpress
    Piętnaście minut ekspresowej podróży przez najświeższe i najważniejsze informacje z kraju i ze świata. Wszystko z drobnym przymrużeniem oka.
  • 18:55Gra słów. Krzyżówka
    18:55
    Gra słów. Krzyżówka
  • 19:25Przystanek Zaolzie
    19:25
    Przystanek Zaolzie
  • 19:45Pod Tatrami
    19:45
    Pod Tatrami
  • 19:55Barwy szczęścia
    19:55
    Barwy szczęścia
    Wiktoria Gąsiewska, Aleksandra Godlewska, Maciej Marczewski, Karolina Porcari, Julia Bochenek, Agnieszka Mrozińska, Marek Molak, Stanisława Celińska, Rafał Maślak, Joanna Opozda
  • 20:25Magazyn z Wysp
    20:25
    Magazyn z Wysp
  • 20:45Pomysłowy Dobromir
    20:45
    Pomysłowy Dobromir
    Animacinis serialas
  • 21:00Wiadomości 19.30
    21:00
    Wiadomości 19.30
    Codzienny serwis informacyjny.
  • 21:30Pogoda
    21:30
    Pogoda
  • 21:35Sport
    21:35
    Sport
  • 21:45Ojciec Mateusz
    21:45
    Ojciec Mateusz
    Artur Żmijewski, Kinga Preis, Aleksandra Górska, Eryk Lubos, Katarzyna Burakowska, Piotr Polk, Michał Piela, Bartłomiej Firlet, Rafał Cieszyński, Artur Pontek
  • 22:35ALARM!
    22:35
    ALARM!
  • 23:00Dziennik Regionów
    23:00
    Dziennik Regionów
  • 23:25Dom nad rozlewiskiem
    23:25
    Dom nad rozlewiskiem
    Joanna Brodzik, Piotr Grabowski, Małgorzata Braunek, Ewa Bakalarska, Jerzy Schejbal, Agnieszka Mandat, Bartek Kasprzykowski, Krystian Wieczorek, Maciej Wierzbicki, Piotr Dąbrowski
  • 00:15Focus on Poland
    00:15
    Focus on Poland
  • 00:30Ocaleni
    00:30
    Ocaleni
Antradienis, 2020 Kovo 31