Ketvirtadienis

2020 Balandžio 09

  • 01:30Korona królów
    01:30
    Korona królów
    VASYL VASYLYK, DAGMARA BRYZEK, ZBIGNIEW SUSZYŃSKI, IHOR ARONOV, ANDRZEJ MUSIAŁ, MAŁGORZATA KOZŁOWSKA, JACEK SCHMIDT, NATALIA LESZ, GABRIELA CAŁUN, HUBERT BRONICKI
  • 02:00Kierunek Zachód
    02:00
    Kierunek Zachód
  • 02:20A to polski właśnie...
    02:20
    A to polski właśnie...
  • 02:25A to polski właśnie...
    02:25
    A to polski właśnie...
  • 02:30Nela Mała Reporterka
    02:30
    Nela Mała Reporterka
  • 02:45Fortele Jonatana Koota
    02:45
    Fortele Jonatana Koota
    Serial opowiada o przygodach trójki zwierzaków – kota Jonatana Koota, ptaka Eryka Kowalika i żółwia Bikiego Helonidiusza, którzy powołują do życia Eskadrę Jonatana i stają do walki o ochronę środowiska naturalnego.
  • 02:55Cała Polska Czyta dzieciom
    02:55
    Cała Polska Czyta dzieciom
  • 03:00Wiadomości 19.30
    03:00
    Wiadomości 19.30
    Codzienny serwis informacyjny.
  • 03:30Sport
    03:30
    Sport
  • 03:35Echo serca
    03:35
    Echo serca
    Antoni Pawlicki, Kamilla Baar - Kochańska, Łukasz Garlicki, Maciej Mikołajczyk, Marta Termena, Martin Budny, Ireneusz Kozioł, Marta Chyczewska, Aron Jończyk, Kacper Anuszewski
  • 04:20Historia jednego obrazu
    04:20
    Historia jednego obrazu
  • 04:30Barwy szczęścia
    04:30
    Barwy szczęścia
    Katarzyna Glinka, Jakub Dmochowski, Wiktoria Gąsiewska, Lesław Żurek, Jakub Szlachetka, Natalia Sierzputowska, Anna Grycewicz, Przemysław Stippa, Barbara Kurzaj, Joanna Opozda
  • 05:00ALARM!
    05:00
    ALARM!
  • 05:15Dziennik Regionów
    05:15
    Dziennik Regionów
  • 05:40Dom nad rozlewiskiem
    05:40
    Dom nad rozlewiskiem
    Joanna Brodzik, Piotr Grabowski, Olga Frycz, Zofia Kucówna, Antoni Królikowski, Anna Czartoryska, Ewa Bakalarska, Paweł Deląg, Rafał Rutkowski, Grzegorz Mielczarek
  • 06:30Wileńskie palmy
    06:30
    Wileńskie palmy
  • 06:55Focus on Poland
    06:55
    Focus on Poland
  • 07:10Korona królów
    07:10
    Korona królów
    Andrzej Hausner, Aleksandra Przesław, Martyna Dudek, Piotr Nowak, Wenanty Nosul, Hanna Wojak, Karolina Kominek, Grzegorz Woś, Dominik Łoś, Andrzej Deskur
  • 07:40Chrześcijańska Armenia
    07:40
    Chrześcijańska Armenia
  • 08:00Podwodne ABC
    08:00
    Podwodne ABC
  • 08:05A to polski właśnie...
    08:05
    A to polski właśnie...
  • 08:10A to polski właśnie...
    08:10
    A to polski właśnie...
  • 08:15Hotel pod żyrafą i nosorożcem
    08:15
    Hotel pod żyrafą i nosorożcem
    Jolanta Fraszyńska, Rafał Królikowski, Maria Bitner, Maciej Musiał, Kalina Janusiak, Franciszek Pieczka, Tadeusz Wojtych, Katarzyna Jamróz, Tomasz Dedek, Grazyna Rogowska
  • 09:00Pytanie na śniadanie
    09:00
    Pytanie na śniadanie
    Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej,... Daugiau
  • 12:05Podróże kulinarne Roberta Makłowicza
    12:05
    Podróże kulinarne Roberta Makłowicza
  • 12:35Barwy szczęścia
    12:35
    Barwy szczęścia
    Katarzyna Glinka, Jakub Dmochowski, Wiktoria Gąsiewska, Lesław Żurek, Jakub Szlachetka, Natalia Sierzputowska, Anna Grycewicz, Przemysław Stippa, Barbara Kurzaj, Joanna Opozda
  • 13:00Muzyczna scena Halo Polonia
    13:00
    Muzyczna scena Halo Polonia
  • 13:15Wiadomości 12.00
    13:15
    Wiadomości 12.00
    Codzienny serwis informacyjny.
  • 13:30Magazyn z Wysp
    13:30
    Magazyn z Wysp
  • 13:50Podróże z historią
    13:50
    Podróże z historią
  • 14:25Dom nad rozlewiskiem
    14:25
    Dom nad rozlewiskiem
    Joanna Brodzik, Piotr Grabowski, Małgorzata Braunek, Ewa Bakalarska, Jerzy Schejbal, Agnieszka Mandat, Bartek Kasprzykowski, Krystian Wieczorek, Maciej Wierzbicki, Piotr Dąbrowski
  • 15:10Muzeum Polskiej Piosenki
    15:10
    Muzeum Polskiej Piosenki
  • 15:20Ośmiu wspaniałych
    15:20
    Ośmiu wspaniałych
  • 16:15Wiadomości 15.00
    16:15
    Wiadomości 15.00
  • 16:30Nieznane życie Jana Pawła II
    16:30
    Nieznane życie Jana Pawła II
  • 17:10Opole na bis
    17:10
    Opole na bis
  • 17:30Korona królów
    17:30
    Korona królów
    VASYL VASYLYK, DAGMARA BRYZEK, ZBIGNIEW SUSZYŃSKI, IHOR ARONOV, ANDRZEJ MUSIAŁ, MAŁGORZATA KOZŁOWSKA, JACEK SCHMIDT, NATALIA LESZ, GABRIELA CAŁUN, HUBERT BRONICKI
  • 18:05A to polski właśnie...
    18:05
    A to polski właśnie...
  • 18:08A to polski właśnie...
    18:08
    A to polski właśnie...
  • 18:10Nela Mała Reporterka
    18:10
    Nela Mała Reporterka
  • 18:30Teleexpress
    18:30
    Teleexpress
    Piętnaście minut ekspresowej podróży przez najświeższe i najważniejsze informacje z kraju i ze świata. Wszystko z drobnym przymrużeniem oka.
  • 18:55Gra słów. Krzyżówka
    18:55
    Gra słów. Krzyżówka
  • 19:25Uzbekistan - Kraina Otwartych Serc
    19:25
    Uzbekistan - Kraina Otwartych Serc
  • 19:55Barwy szczęścia
    19:55
    Barwy szczęścia
    Katarzyna Glinka, Jakub Dmochowski, Wiktoria Gąsiewska, Lesław Żurek, Jakub Szlachetka, Natalia Sierzputowska, Anna Grycewicz, Przemysław Stippa, Barbara Kurzaj, Joanna Opozda
  • 20:25Kierunek Zachód
    20:25
    Kierunek Zachód
  • 20:45Fortele Jonatana Koota
    20:45
    Fortele Jonatana Koota
    Serial opowiada o przygodach trójki zwierzaków – kota Jonatana Koota, ptaka Eryka Kowalika i żółwia Bikiego Helonidiusza, którzy powołują do życia Eskadrę Jonatana i stają do walki o ochronę środowiska naturalnego.
  • 21:00Wiadomości 19.30
    21:00
    Wiadomości 19.30
    Codzienny serwis informacyjny.
  • 21:30Pogoda
    21:30
    Pogoda
  • 21:35Sport
    21:35
    Sport
  • 21:45Echo serca
    21:45
    Echo serca
    Antoni Pawlicki, Kamilla Baar - Kochańska, Łukasz Garlicki, Maciej Mikołajczyk, Marta Termena, Martin Budny, Ireneusz Kozioł, Marta Chyczewska, Aron Jończyk, Kacper Anuszewski
  • 22:35ALARM!
    22:35
    ALARM!
  • 23:00Dziennik Regionów
    23:00
    Dziennik Regionów
  • 23:25Dom nad rozlewiskiem
    23:25
    Dom nad rozlewiskiem
    Joanna Brodzik, Piotr Grabowski, Olga Frycz, Zofia Kucówna, Antoni Królikowski, Anna Czartoryska, Ewa Bakalarska, Paweł Deląg, Rafał Rutkowski, Grzegorz Mielczarek
  • 00:15Focus on Poland
    00:15
    Focus on Poland
  • 00:25Z pamięci
    00:25
    Z pamięci
  • 00:30Nieznane życie Jana Pawła II
    00:30
    Nieznane życie Jana Pawła II
Trečiadienis, 2020 Balandžio 01