Ketvirtadienis

2020 Balandžio 09

  • 01:30Korona królów
    01:30
    Korona królów
    VASYL VASYLYK, DAGMARA BRYZEK, ARKADIUSZ MACHEL, MICHAŁ SITARSKI, IHOR ARONOV, ALEKSANDER KALETA, ANDRZEJ MUSIAŁ, ARKADIUSZ CYRAN, MARCIN MIODEK, KAROL POCHEĆ
  • 02:00Magazyn z Wysp
    02:00
    Magazyn z Wysp
  • 02:20W Krainie Baśni
    02:20
    W Krainie Baśni
    Wojciech Dmochowski
  • 02:40Podwodne ABC
    02:40
    Podwodne ABC
  • 02:45Baw się słowami
    02:45
    Baw się słowami
  • 03:00Wiadomości 19.30
    03:00
    Wiadomości 19.30
    Codzienny serwis informacyjny.
  • 03:35Sport
    03:35
    Sport
  • 03:40Ojciec Mateusz
    03:40
    Ojciec Mateusz
    Artur Żmijewski, Kinga Preis, Aleksandra Gorska, Piotr Polk, Michał Piela, Edyta Olszówka, Bartlomiej Firlet, Rafał Cieszyński, Artur Pontek, Jędrzej Taranek
  • 04:20Historia jednego obrazu
    04:20
    Historia jednego obrazu
  • 04:30Barwy szczęścia
    04:30
    Barwy szczęścia
    Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Kałużyński, Jasper Sołtysiewicz, Jakub Szlachetka, Natalia Sierzputowska, Joanna Opozda, Rafał Maślak, Wiktoria Gąsiewska, Jakub Dmochowski
  • 04:55ALARM!
    04:55
    ALARM!
  • 05:15Dziennik Regionów
    05:15
    Dziennik Regionów
  • 05:40Miłość nad rozlewiskiem
    05:40
    Miłość nad rozlewiskiem
    Joanna Brodzik, Małgorzata Braunek, Jerzy Schejbal, Olga Frycz, Piotr Grabowski, Maria Pakulnis, Antoni Królikowski, Anna Czartoryska, Agnieszka Mandat, Ewa Bakalarska
  • 06:25Przystanek Historia
    06:25
    Przystanek Historia
  • 06:45Pod Tatrami
    06:45
    Pod Tatrami
  • 06:55Focus on Poland
    06:55
    Focus on Poland
  • 07:10Pożyteczni.pl
    07:10
    Pożyteczni.pl
  • 07:45W Krainie Baśni
    07:45
    W Krainie Baśni
    Wojciech Dmochowski
  • 08:05Podwodne ABC
    08:05
    Podwodne ABC
  • 08:10Wolny ekran - szorty DZIECI
    08:10
    Wolny ekran - szorty DZIECI
  • 08:15Hotel pod żyrafą i nosorożcem
    08:15
    Hotel pod żyrafą i nosorożcem
    Jolanta Fraszyńska, Rafał Królikowski, Maria Bitner, Maciej Musiał, Kalina Janusiak, Franciszek Pieczka, Krzysztof Stelmaszczyk, Katarzyna Jamróz, Tomasz Dedek, Wiesław Wójcik
  • 09:00Pytanie na śniadanie
    09:00
    Pytanie na śniadanie
    Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej,... Daugiau
  • 12:05Rączka gotuje
    12:05
    Rączka gotuje
  • 12:35Barwy szczęścia
    12:35
    Barwy szczęścia
    Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Kałużyński, Jasper Sołtysiewicz, Jakub Szlachetka, Natalia Sierzputowska, Joanna Opozda, Rafał Maślak, Wiktoria Gąsiewska, Jakub Dmochowski
  • 13:15Wiadomości 12.00
    13:15
    Wiadomości 12.00
    Codzienny serwis informacyjny.
  • 13:30Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi
    13:30
    Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi
  • 13:50Podróże z historią
    13:50
    Podróże z historią
  • 14:25Miłość nad rozlewiskiem
    14:25
    Miłość nad rozlewiskiem
    Joanna Brodzik, Małgorzata Braunek, Jerzy Schejbal, Olga Frycz, Piotr Grabowski, Antoni Królikowski, Anna Czartoryska, Agnieszka Mandat, Ewa Bakalarska, Maciej Wierzbicki
  • 15:20O mnie się nie martw
    15:20
    O mnie się nie martw
    Lucyna Malec, Klaudia Halejcio, Anna Szymańczyk, Hanna Śleszyńska, Aleksandra Adamska, Joanna Kurowska, Katarzyna Ankudowicz, Krzysztof Stelmaszyk, Maja Kwaśny, Marcin Korcz
  • 16:05Wolny ekran - szorty
    16:05
    Wolny ekran - szorty
  • 16:15Wiadomości 15.00
    16:15
    Wiadomości 15.00
  • 16:30Dominum montes - góry Jana Pawła II
    16:30
    Dominum montes - góry Jana Pawła II
  • 17:30Korona królów
    17:30
    Korona królów
    VASYL VASYLYK, DAGMARA BRYZEK, ARKADIUSZ MACHEL, MICHAŁ SITARSKI, IHOR ARONOV, ALEKSANDER KALETA, ANDRZEJ MUSIAŁ, ARKADIUSZ CYRAN, MARCIN MIODEK, KAROL POCHEĆ
  • 18:00W Krainie Baśni
    18:00
    W Krainie Baśni
    Wojciech Dmochowski
  • 18:20Podwodne ABC
    18:20
    Podwodne ABC
  • 18:30Teleexpress
    18:30
    Teleexpress
    Piętnaście minut ekspresowej podróży przez najświeższe i najważniejsze informacje z kraju i ze świata. Wszystko z drobnym przymrużeniem oka.
  • 18:55Teściowe i synowe. Kto tu rządzi?
    18:55
    Teściowe i synowe. Kto tu rządzi?
  • 19:25Przystanek Historia
    19:25
    Przystanek Historia
  • 19:40Pod Tatrami
    19:40
    Pod Tatrami
  • 19:55Barwy szczęścia
    19:55
    Barwy szczęścia
    Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Kałużyński, Jasper Sołtysiewicz, Jakub Szlachetka, Natalia Sierzputowska, Joanna Opozda, Rafał Maślak, Wiktoria Gąsiewska, Jakub Dmochowski
  • 20:25Magazyn z Wysp
    20:25
    Magazyn z Wysp
  • 20:45Baw się słowami
    20:45
    Baw się słowami
  • 21:00Wiadomości 19.30
    21:00
    Wiadomości 19.30
    Codzienny serwis informacyjny.
  • 21:35Pogoda
    21:35
    Pogoda
  • 21:40Sport
    21:40
    Sport
  • 21:45Ojciec Mateusz
    21:45
    Ojciec Mateusz
    Artur Żmijewski, Kinga Preis, Aleksandra Gorska, Piotr Polk, Michał Piela, Edyta Olszówka, Bartlomiej Firlet, Rafał Cieszyński, Artur Pontek, Jędrzej Taranek
  • 22:40ALARM!
    22:40
    ALARM!
  • 23:00Dziennik Regionów
    23:00
    Dziennik Regionów
  • 23:20Miłość nad rozlewiskiem
    23:20
    Miłość nad rozlewiskiem
    Joanna Brodzik, Małgorzata Braunek, Jerzy Schejbal, Olga Frycz, Piotr Grabowski, Maria Pakulnis, Antoni Królikowski, Anna Czartoryska, Agnieszka Mandat, Ewa Bakalarska
  • 00:10Focus on Poland
    00:10
    Focus on Poland
  • 00:30Ocaleni
    00:30
    Ocaleni
Antradienis, 2020 Balandžio 07