Šeštadienis

2020 Gegužės 30

  • 01:25M jak miłość
    01:25
    M jak miłość
    Drama
    Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski, Ilona Janyst, Maurycy Popiel, Krystian Wieczorek, Anna Mucha, Magdalena Walach, Marcin Bosak, Weronika Rosati, Krzysztof Kwiatkowski
  • 02:10Opole na bis
    02:10
    Opole na bis
  • 02:20Zakochaj się w Polsce
    02:20
    Zakochaj się w Polsce
  • 02:45Baśnie i bajki polskie
    02:45
    Baśnie i bajki polskie
  • 03:00Wiadomości 19.30
    03:00
    Wiadomości 19.30
    Codzienny serwis informacyjny.
  • 03:35Sport
    03:35
    Sport
  • 03:40Zniewolona
    03:40
    Zniewolona
    Kateryna Kovalchuk, Oleksiy Yarovenko, Stanislav Boklan, Olha Sumska, Mark Drobot
  • 04:30Persona non grata
    04:30
    Persona non grata
    Zbigniew Zapasiewicz, Nikita Michałkow, Jerzy Stuhr, Daniel Olbrychski, Maria Bekker, Andrzej Chyra, Remo Girone, Victoria Zinny, Halina Golanko, Tadeusz Bradecki
  • 06:25Studio Kultura - Niedziela z...
    06:25
    Studio Kultura - Niedziela z...
  • 07:05Poradnik
    07:05
    Poradnik
  • 07:25Lajk!
    07:25
    Lajk!
  • 07:45Powroty
    07:45
    Powroty
  • 08:00Sposób na Alcybiadesa
    08:00
    Sposób na Alcybiadesa
    Łukasz Lewandowski, Radosław Elis, Jacek Liwot, Władysław Kowalski, Krzysztof Kowalewski, Sławomir Orzechowski, Jarosław Jakimowicz, Sebastian Konrad, Andrzej Nejman, Dominik Łoś
  • 09:00Pytanie na śniadanie
    09:00
    Pytanie na śniadanie
    Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej,... Daugiau
  • 12:40Wadowickie spotkania ze Świętym Janem Pawłem II
    12:40
    Wadowickie spotkania ze Świętym Janem Pawłem II
  • 12:55Między ziemią a niebem
    12:55
    Między ziemią a niebem
  • 13:00Anioł Pański
    13:00
    Anioł Pański
  • 13:15Między ziemią a niebem
    13:15
    Między ziemią a niebem
  • 13:50Ewangeliarz Wileński
    13:50
    Ewangeliarz Wileński
  • 14:00Transmisja Mszy Świętej
    14:00
    Transmisja Mszy Świętej
  • 15:15Kariera Nikodema Dyzmy
    15:15
    Kariera Nikodema Dyzmy
    Roman Wilhelmi, Leonard Pietraszak, Mariusz Dmochowski, Bronisław Pawlik, Tadeusz Pluciński, Halina Golanko
  • 16:10Koncert zespołu Feel /1/
    16:10
    Koncert zespołu Feel /1/
  • 16:50Powroty
    16:50
    Powroty
  • 17:10Lajk!
    17:10
    Lajk!
  • 17:30Leśniczówka
    17:30
    Leśniczówka
    Przemysław Bluszcz, Marek Bukowski, Sambor Czarnota, Witold Dębicki, Beata Fido, Jolanta Fraszyńska, Michał Gadomski, Arkadiusz Gołębiowski, Anna Gzyra, Dominika Kachlik
  • 17:55Leśniczówka
    17:55
    Leśniczówka
    Przemysław Bluszcz, Marek Bukowski, Sambor Czarnota, Robert Czebotar, Marta Chyczewska, Dobromir Dymecki, Jolanta Fraszyńska, Michał Gadomski, Arkadiusz Gołębiowski, Mateusz Korsak
  • 18:30Teleexpress
    18:30
    Teleexpress
    Piętnaście minut ekspresowej podróży przez najświeższe i najważniejsze informacje z kraju i ze świata. Wszystko z drobnym przymrużeniem oka.
  • 18:55M jak miłość
    18:55
    M jak miłość
    Drama
    Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski, Ilona Janyst, Maurycy Popiel, Krystian Wieczorek, Anna Mucha, Magdalena Walach, Marcin Bosak, Weronika Rosati, Krzysztof Kwiatkowski
  • 19:50Przyrodnik na tropie
    19:50
    Przyrodnik na tropie
  • 20:15Czy wiesz, że...
    20:15
    Czy wiesz, że...
  • 20:25Nela Mała Reporterka
    20:25
    Nela Mała Reporterka
  • 20:45Baśnie i bajki polskie
    20:45
    Baśnie i bajki polskie
  • 21:00Wiadomości 19.30
    21:00
    Wiadomości 19.30
    Codzienny serwis informacyjny.
  • 21:35Pogoda
    21:35
    Pogoda
  • 21:40Sport
    21:40
    Sport
  • 21:45Zniewolona
    21:45
    Zniewolona
    Kateryna Kovalchuk, Oleksiy Yarovenko, Stanislav Boklan, Olha Sumska, Mark Drobot
  • 22:40Persona non grata
    22:40
    Persona non grata
    Zbigniew Zapasiewicz, Nikita Michałkow, Jerzy Stuhr, Daniel Olbrychski, Maria Bekker, Andrzej Chyra, Remo Girone, Victoria Zinny, Halina Golanko, Tadeusz Bradecki
  • 00:35Studio Kultura - Niedziela z...
    00:35
    Studio Kultura - Niedziela z...
Sekmadienis, 2020 Gegužės 24