Šeštadienis

2019 Rugsėjo 21

Šiuolaikinių ir klasika tapusių Rusijos filmų kanalas.

TV programos kalba:
Garso takeliai:
09:00
12:00
15:00
18:00
21:00
05
45
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Apie meilę (Melodrama)

Dašos, su drauge atvykusios "užkariauti" Maskvos, reta profesija: ji dėsto kalbos techniką. O jos gyvenimas - pats paprasčiausias: nuomojamas butas, neaukšti honorarai ir paskaitos nuo ryto iki vakaro. Kartą Daša gauna naudingą pasiūlymą - mokyti sėkmingą verslininką Vladą, kuris dar ir dalyvauja politiniuose rinkimuose. Tarp jų prasideda audringas romanas. Tačiau atsitiktinai sutikusi Vlado žmoną, Daša pažvelgia į įvykius visai kitu kampu. Ir Vladas pasirodo esąs visai ne romano herojus, ir visai ne svajonių vyras...
07
35
09
25
10
55
12
05
13
25
15
05
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Ant kabliuko (Komedija, Melodrama)

Dailiojo čiuožimo trenerė Rita įžeista neištikimo mylimojo, kuris paliko ją, kad vestų turtuolio Vlasovo seserį. Kad jam atkeršytų, Rita nusprendžia suvilioti tą Vlasovą. Yra tik viena nedidelė problema: niekas nežino, kaip tas Vlasovas atrodo. Tik žinoma, kad jis mėgsta nardymą ir dažnai leidžia laiką Tailande. Vlasovo beieškant, Ritai padeda žurnalistas Kostia, su kuriuo ji leidžiasi į tolimą salą.
16
35
18
05
19
20
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Išsisukinėjimai (Komiška drama)

Slava Kolotilovas parašo knygą, atvyksta užkariauti Maskvos ir pavergia gražuolės Nadios širdį. Kuklus rusų kalbos mokytojas ir turtinga maskvietė vienas dėl kito pameta galvą ir nusprendžia susituokti. Vestuvės, be abejo, turi vykti Maskvoje, ir spėjęs į savo miestelį grįžti Slava vėl rengiasi į sostinę. Deja, geležinkelio stotyje nutinka neįtikėtinas dalykas – aukštas pareigūnas atima iš vargšo jaunikio pasą ir paskiria jį vaikų futbolo komandos treneriu. Slava neišdrįsta Nadiai pasakyti, kodėl vėluoja į jųdviejų vestuves, todėl vis išsigalvoja keisčiausių dingsčių. Tris dienas jaunikis visaip stengiasi nukakti į savo vestuves, o jaunoji linksmina į šventę susirinkusius svečius ir bando užtęsti laiką. Lyg to būtų negana, vestuvių puotoje pasirodo buvęs Nadios sužadėtinis turtuolis Dania.
21
00
22
35
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Apelsinų sultys (Melodrama)

Tai pasakojimas apie sunkiai sergantį amerikietį, kuris atvyksta į Rusiją, kad eutanazijos pagalba galėtų pasitraukti iš gyvenimo. Pamaskvio viloje jie gyvena trise: vilos šeimininkas Stivenas, turtingas rusų kilmės amerikietis, jo asmeninis gydytojas Jegoras ir Stiveno slaugytoja Daša. Norėdamas kažkaip paįvairinti savo nuobodžią kasdienybę, Dašos gyvenimą Stivenas paverčia tikru pragaru. Ryžtinga, nepriklausoma, tvirto būdo mergina, atsidūrusi sunkioje finansinėje būklėje, priversta taikytis su šeimininko užgaidomis ir keistenybėmis. Į jų tarpusavio santykius nevalingai įtraukiamas ir Jegoras...
00
10
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Leiskite jus pabučiuoti... Vėl (Melodrama)

Tarp majoro Grigorijaus Vlasovo ir jo žmonos Natalijos prasideda nesantaika. Kaip tik tada Grigorijus perkeliamas į kitą dalinį, kuriame naujoką pradeda gundyti kursantė. Kai sutuoktiniai dar labiau susipyksta, juos taikyti imasi jųdviejų dukra.
02
00
Dabar rodoma
03
20