Šeštadienis

2020 Birželio 06

Šiuolaikinių ir klasika tapusių Rusijos filmų kanalas.

TV programos kalba:
Garso takeliai:
09:00
12:00
15:00
18:00
21:00
06
00
07
15
08
25
09
50
11
10
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Mergvakaris Maljorkoje (Komedija)

Keturios draugės, pavargusios nuo rutinos, kuri persekioja jas Maskvoje, susiruošia į kelionę. Merginoms būtinai reikia pailsėti ir pašėlti ten, kur šilta ir dažnai šviečia saulė. Krykštaudamos jos išsiruošia savaitgaliui į saulėtąją Ispaniją. Tada ir prasideda. Turėdamos tik porą dienų rūpesčiams pamiršti merginos negaišta laiko ir linksmintis pradeda vos išlipusios iš lėktuvo. Kokteiliai, vakarėliai, dailių kūnų vyrai – nuovargį veikėjos veja kūniškais malonumais ir pašnekesiais. Daug pašnekesių. Taurė po taurės ir prasideda kalbos apie tai, ką iki šiol draugės slėpdavo ne tik nuo kitų, bet ir nuo savęs. (N-7)
12
35
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Nykštukas Nosis (Animacinis filmas)

Piktoji burtininkė, siekdama įgyvendinti savo klastingus planus, nusižiūri Jakobą – neturtingo batsiuvio sūnų. Geraširdis berniukas vis dėlto atsisako padėti piktadarei. Tada burtininkė paverčia jį kuprotu neūžauga su didžiule nosimi ir nukelia į ateitį po septynerių metų. Ji įsitikinusi, kad Jakobas neištvers išbandymų ir palūš. Berniukas, iš pasimatymo su ragana grįžęs namo, pamato, kaip čia viskas neatpažįstamai pasikeitę: tėvas miręs iš širdgėlos, mama niekaip neatpažįsta užkerėto sūnaus. Miestelėnai iš jo juokiasi ir veja šalin. Tačiau kartą, gelbėdamasis nuo persekiotojų, Jakobas išgelbsti gyvybę žąsiai. Netrukus paaiškėja, kad ta žąsis nėra paprasta – ji pagrobta ir užkerėta princesė! Dabar jiems kartu reikės susiremti su piktąja burtininke. Herojams vis tiek kaip nors pavyks atsikratyti kerų.
13
55
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Meilė Niujorke (Komedija)

Ne gryno sekso, bet kankinančios tikros meilės paieškos dideliame mieste. Vaidina: Aleksejus Čadovas, Vera Brežneva, Svetlana Chodčenkova, Ville Haapasalo, Vladimiras Zelenskis, Filipas Kirkorovas ir kiti.
15
20
17
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Meilė seilė 2 (Komedija)

Prieš dešimt metų jaunavedžių Golubevų meilė buvo stebuklingai išbandyta – sukeisti jų kūnai. Dabar Marina ir Andrejus augina dvynius, jų karjera – svaiginanti, bet jie pamiršo, kad meilė ir dėmesys – svarbiau už pinigus. Vieną rytą Marina ir Andrejus atsibunda savo vaikų lovelėse, o šie – tėvų miegamajame... (N-7)
18
35
20
00
21
15
23
00
00
35
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Apie ką kalba vyrai (Komedija)

Apie ką kalba vyrai? Žinoma, apie moteris. Dar apie darbą, pinigus, mašinas, futbolą. Bet daugiausiai apie moteris. O jeigu jiems prieš akis dvi dienos, kurias jie, ištrūkę iš darbų ir šeimų, praleis kelyje - dvi dienos, kupinos įvykių ir nuotykių, - patikėkite, per tą laiką jie spės aptarti daug daug temų. Ir iš tų pokalbių moterys daug ką sužinos apie save...
02
10
Dabar rodoma
03
55