Trečiadienis

2021 Gegužės 12

Šiuolaikinių ir klasika tapusių Rusijos filmų kanalas.

TV programos kalba:
Garso takeliai:
09:00
12:00
15:00
18:00
21:00
05
20
07
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Sėkmės sala (Komedija)

Buvęs populiarus pramogų verslo atstovas gauna pasiūlymą dirbti stiuardu tolimųjų reisų lėktuve. Skrydžio metu rengiamas gražuolių konkursas. Įvykiams pasisukus netikėta linkme, trys finalininkės ir stiuardas atsiduria negyvenamoje saloje. Baimindamasis užsitraukti gražuolių nemalonę vyrukas sugalvoja gudrų planą. Jis pameluoja konkurso dalyvėms, kad būtent toks grožio konkurso scenarijus, o saloje jas stebi daugybė vaizdo makerų. (N-14)
08
20
10
15
11
35
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Meilė seilė 2 (Komedija)

Prieš dešimt metų jaunavedžių Golubevų meilė buvo stebuklingai išbandyta – sukeisti jų kūnai. Dabar Marina ir Andrejus augina dvynius, jų karjera – svaiginanti, bet jie pamiršo, kad meilė ir dėmesys – svarbiau už pinigus. Vieną rytą Marina ir Andrejus atsibunda savo vaikų lovelėse, o šie – tėvų miegamajame... (N-7)
13
10
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Apie ką dar kalba vyrai (Romantinė komedija)

Trys draugai sunkią akimirką ateina į pagalbą ketvirtajam, Sašai. Prieš pat Naujuosius jis sugebėjo susikivirčyti su jėgos struktūrų darbuotojo žmona, ir dabar visi keturi draugai užsirakino Sašos reklamos agentūros biure, bandydami rasti išeitį iš susidariusios situacijos ir trumpindami laiką vyriškais pokalbiais...
14
45
16
15
17
45
19
55
21
45
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Šventė po užraktu (Komedija)

Kaip ir kiekvienais metais per Naujuosius, aktorius Slava Belkinas uždarbiauja persirengęs Seniu Šalčiu. Bet šį kartą jo nuolatinė bendradarbė, Snieguolė, vietoje savęs atsiunčia savo draugę. Ir prasideda nesklandumai: jau trečiojo iškvietimo metu berniukas Saša užrakina svečius bute ir išmeta raktus. O tuo metu Senio Šalčio laukia rimti klientai, sumokėję Belkinui gerą avansą ir pasiruošę švęsti Naujųjų stebuklus savo namuose...
23
00
23
50
01
55
Dabar rodoma
03
55
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Alioša Popovičius ir Slibinas Tugorius (Animacinis filmas)

Piktadariai tugoriai pagrobia Rostovo gyventojų surinktą duoklę, tad karžygiui Aliošai Popovičiui tenka keliauti ieškoti atimto aukso, atsikovoti savo gerą vardą bei išginti iš rusų žemės slibiną Tugorių. Šią nelengvą užduotį atlikti jam padeda žirgas Julijus Cezaris, be galo plepus ir šiek tiek bailokas, gražuolė Liubava, tėvukas ir bobulė bei asilėlis Moisejus. Keliaujant Aliošai su draugais reikia įveikti daugybę kliūčių. Gal iš pradžių jiems ir nelabai sklandžiai einasi, tačiau išauš galiausiai ir ta diena, kuomet Aliošą teisėtai galima bus paskelbti pačiu tikriausiu karžygiu!